STATUSLIKE.CO.IL
/

סטטוסים לפייסבוק

יותר מ-12,000 סטטוסים לפייסבוק! כל יום סטטוסים חדשים לפייסבוק!

אפליקציית סטטוסים לפייסבוק
סטטוס לפייסבוק - אקראי סטטוס אקראי לעשות לעצמך לייק בסטטוס זה כמו לעשות אפצ'י ולהגיד לעצמך לבריאות
מה זה סטטוס?

אלה המילים שתכתובו על הקיר שלכם בפייסבוק, שכל החברים שלכם יכולים לראות. לפי הסטטוס, אפשר לדעת מה המצב רוח שלכם, מה אתם מרגישים באותו הרגע.

באתר שלנו תמצאו אלפי סטטוסים - מצחיקים, עצובים, מרגשים, מגניבים, קורעים, קצרים, ציניים וכו'.

באתר "סטטוס לייק" יש מערכת חיפוש סטטוסים "חכמה", שתעזור לכם למצוא סטטוסים מעניינים. תוכלו לא רק לחפש סטטוסים חדשים, אלא גם להוסיף סטטוסם משלכם ולשתף את כולם.

רוצים סטטוס יפה לפייסבוק?
תרשמו מילה או שתיים, ותלחצו "חפש"

סטטוסים לפייסבוק
חיפושים אחרונים של סטטוסים לפייסבוק

לא משנה, האם אתה עורך דין,חייל, או סטודנט שכל היום נמצא בלימודים. האם קניתה דירה או שאתה גר בשכירות, יש לך ביטוח רכב או שלקחתה הלווא מהבנק. לא משנה באיזה מצב רוח אתה עכשיו, באתר שלנו אתה יכול למצוא סטאטוס שיעזור לך להתבטה.

אתם חיפשתם "סטטוסים על חופש". תוצאות חיפוש של "סטטוסים על חופש" אתם יכולים לראות למטה. אם לא מצאתם "סטטוסים על חופש", אתם יכולים לנסות לחפש "סטטוסים על חופש" ב-punto.co.il

: חוכמה סינית עתיקה: אם אתה אוהב מישהו - תן לו חופש. אם יחזור אליך - יהיה שלך לעד. אם לא יחזור - אזי מעולם לא היה שלך. אבל... אם אותו מישהו יושב בחדרך, צופה בטלוויזיה שלך, אוכל את האוכל שלך, מבלגן את החפצים שלך, מדבר בטלפון שלך, סופר את הכסף שלך ולא מודע לזה שמזמן נתת לו חופש אז... או שאתה נשוי לו או שילדת אותו
שני עובדים בחברת היי-טק עבדו עד שעות מטורפות, ולא הצליחו אף פעם לקחת חופש בגלל העומס בעבודה. יום אחד, אחד מהם פתאום הרים את הראש מהמחשב, ואמר: "הי, יש לי רעיון איך אפשר לארגן קצת חופש מהעבודה". "איך?", שאל אותו העובד השני. במקום לענות לו, העובד הראשון הסתכל סביב, לבדוק שאין סימן למנהל באופק. כשהוא ראה שהשטח פנוי, קפץ על השולחן שלו, בעט באחד מהריבועים בתקרה, ונתלה הפוך עם הראש למטה על צינור שעבר שם. תוך שניות הגיע מנהל מישיבה סמוכה לחדרם של שני העובדים. הוא ראה את העובד תלוי מהתקרה, ושאל אותו מה נראה לו בדיוק שהוא עושה. "אני מנורה", ענה העובד. "נראה לי שאתה צריך קצת חופש", נבח המנהל. "לך הביתה עכשיו, ואני לא רוצה לראות אותך כאן במשרד לפחות ביומיים הקרובים, הבנת?". "כן, אדוני", ענה העובד, קפץ מהצינור, כיבה את המחשב ויצא. העובד השני מיד קם אחריו והתחיל לארוז. "ולאן נראה לך שאתה הולך?", שאל אותו המנהל. "הביתה. אני לא יכול לעבוד בחושך".
לכל הדברים הטובים יש סוף ... אהבה , חופש, לחם של אימא...
: אישה היא כמו תחתונים - כל מה שצריך ממנה זה קצת תמיכה, והרבה חופש.
: כד קמצן כד קמצן שמונה ימים של חופש הוא נתן D:
אני עובדת 24 שעות!!!! אני אמא בריבוע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יש לי רשיון במדיח כלים,מכונת כביסה ומייבש, שובאי אבק ומגהץ.
אני שעון מעורר, טבחית, מורה,בייבי סיטר, רופא, תופרת, שומרת, צלמת, מעצבת, מדריכה ופסיכולוג.
אני לא יכולה לקחת חופש.
עבודה שלי יום ולילה והמשכורת חיבוקים ונשיקות.
מה שלא הורג מחשל אותך, מה שהורג אותך מחשל את אמא, ומה שהורג את אמא, מסדר לך חופש מעבודה.
: אתמול ניפרדתי מחברה שלי אמרתי לה A אהבלה B לא משחקים C לי מהפנים Dברנו על זה כבר E אפשר ככה ואז Fנתי לה אורף Gיננה אותיH אן או היא רוצה I כואב לי בארנק בגללה jני קוראים לאהבלה Kסם שיניים היא לא יכולה להביא Lסבון נוזלי גם לא יכולה להביא Mאימא שלה שונא אותה Nי רוצה להרוג אותה Oמי גוד כמה שהיא אהבלה Pלפל מפחדת לאכול לא שחור גמבה האי qשלה כול כך נמוך שקפצתי מR לאי קיו שלה וsברתי תרגל Tיפשה זותי Uוולי כמה שהיא דפוקה vיטמינים לוקחת w דאבל יו דאבל יו לא יודעת מזה X אני סם אליה Y איזה רשימה ארוכה של חברות מתומתמול מפעם Zיו היה הכי חמוד גיני הייתה משהו מיוחד אבל גם אירה היה מיוחד חופש שמח כולם!!!!
שלחו לנו סטטוסים בקליק אחד!
לשלוח סטטוס ♥ סטטוסים שמחכים לבדיקה: 1838
קטגוריות סטטוסים