STATUSLIKE.CO.IL
/

סטטוסים לפייסבוק

יותר מ-12,000 סטטוסים לפייסבוק! כל יום סטטוסים חדשים לפייסבוק!

אפליקציית סטטוסים לפייסבוק
סטטוס לפייסבוק - אקראי סטטוס אקראי לעשות לעצמך לייק בסטטוס זה כמו לעשות אפצ'י ולהגיד לעצמך לבריאות
מה זה סטטוס?

אלה המילים שתכתובו על הקיר שלכם בפייסבוק, שכל החברים שלכם יכולים לראות. לפי הסטטוס, אפשר לדעת מה המצב רוח שלכם, מה אתם מרגישים באותו הרגע.

באתר שלנו תמצאו אלפי סטטוסים - מצחיקים, עצובים, מרגשים, מגניבים, קורעים, קצרים, ציניים וכו'.

באתר "סטטוס לייק" יש מערכת חיפוש סטטוסים "חכמה", שתעזור לכם למצוא סטטוסים מעניינים. תוכלו לא רק לחפש סטטוסים חדשים, אלא גם להוסיף סטטוסם משלכם ולשתף את כולם.

רוצים סטטוס יפה לפייסבוק?
תרשמו מילה או שתיים, ותלחצו "חפש"

סטטוסים לפייסבוק
חיפושים אחרונים של סטטוסים לפייסבוק

לא משנה, האם אתה עורך דין,חייל, או סטודנט שכל היום נמצא בלימודים. האם קניתה דירה או שאתה גר בשכירות, יש לך ביטוח רכב או שלקחתה הלווא מהבנק. לא משנה באיזה מצב רוח אתה עכשיו, באתר שלנו אתה יכול למצוא סטאטוס שיעזור לך להתבטה.

אתם חיפשתם "סטטוסים על צריך". תוצאות חיפוש של "סטטוסים על צריך" אתם יכולים לראות למטה. אם לא מצאתם "סטטוסים על צריך", אתם יכולים לנסות לחפש "סטטוסים על צריך" ב-punto.co.il

לפעמים צריך לחשוב לפני שרושמים דברים על אנשים או על כל דבר אחר
בעולם של זאבים אין מקום לחלשים צריך להיות אריה
בנות זה עם קקי אבל גם קקי צריך לעשות
מי שטוב לו בשיגעון ביש י מה הוא ביכלל צריך שכ'ל חחחח
אל תהיהי כמו כול הבנות אל תחשבי על היופי תחשבי על האופי כי יש בנות יפות עם אופי נורא וכול השקר יוצא לאור אבל אופי לא צריך יופי כדי שיראו אותו כי העיקרון הוא האופי!!!
לימודים זה איצטרובל. למה צריך איצטרובל?
יופי חיצוני אפשר לראות על אנשים, יופי פנימי צריך לגלות באנשים
העבר הוא ישן צריך להמשיך וליחיות בהווה ולהמשיך לעתיד♡♡♡♡
אתה צריך לנשק הרבה צפרדעים כדי להגיע לנסיך אבל במקום שיש בו אנשים שמרגישים מלכותיים לצפרדע אין סיכוי
אומרים שכול שאכתה מורידה 5 דקות מהחיים וכול צחוק מוסיף 5 חמש דקות לחיים. בגלל זה צריך לדעת מה לעשן
החיים הם כמו מחשב צריך זיכרון כונן קשיח ומאוורר חזק
ותעשו פרצוף מחייך
אומרים שיופי יכול להציל את העולם ואני אומרת שלא צריך להפיל הכול עליי
כמה גברים צריך על מנת להחליף נייר טואלט? , לא ידוע, זה מעולם לא קרה...
את קמה בבוקר.. עושה מחליק, מסדרת את הפוני, לובשת מכנסונים קצרצרים.. אלה שמבליטים לך את התחת.. אחר כך את שמה את החולצה הכי צמודה שאת מוצאת בארון.. בכל מקרה, צריך להראות מה שיש לא? כשאת מסיימת להתלבש את עוברת לשולחן איפור.. מייקאפ, קונסילר, סומק, איילינר, עיפרון, מסקרה ואודם אדום,סיימת להתארגן, את מושלמת. כל אחת הייתה רוצה להיראות כמוך.. כל אחת הייתה רוצה את הגוף שלך.. כל הבנים יאהבו אותך ככה.. הלכת לבית ספר.. היום עבר כרגיל.. עוד יום עם חיוך מזוייף, עוד יום שכל הבנים נמרחים עלייך, עוד יום שאת מבריזה מהשיעורים ושמה זין על המורים. החיים שלך הרי מושלמים. את לא שמה על אף אחד... מעשנת, שותה.. למי אכפת?! אבל אחר כך... שאת חוזרת הביתה מאוחר.. נשכבת על המיטה שלך ומתחילה לחשוב על העבר.. על הילדות. הימים האלה שהיית... תמימה.. כןכן, תמימה! המילה הזאת שביימנו נהייתה גסה, מביישת. את נזכרת איזה חיים מושלמים היו לך, בלי דאגות. בחיים לא דמיינת לעצמך שככה תהיי כשתגדלי. שאת מסתכלת על הפנים שלך במראה.. את פתאום מבינה.. את לוקחת מגבון.. מתחילה לנקות את האיפור.. קודם כל האודם, אחר כך את העיניים.. ועם כל שכבת מייק אפ שיורדת את רק מבינה יותר ויותר.. את סוף סוף מבינה שזאת לא את. את לא אמיתית... את פשוט זיוף אחד גדול.. פתאום את מבינה כמה שאת לא מושלמת.. לפחות לא ככה.. פתאום את מבינה כמה בעצם רע לך.. כמה דברים עברת שגרמו לך להגיע למקום הזה. את מורידה את השורט הצמוד ועוברת לטרנינג נוח, את החולצה הצמודה והחשופה את מחליפה בחולצה רופפת גדולה.. אחר כך את שוטפת את השיער, כבר הרבה זמן לא ראית אותו במצב הרגיל שלו- מתולתל. לראות את עצמך במצב הזה.. טבעית.. זה גרם לך לחייך! חיוך של אושר, שמחה.. אבל לפני הכל, החיוך הזה.. היה.. חיוך אמיתי! תבינו... כל הדברים האלה הם זיוף.. אולי במבט ראשוני זה יגרום לאנשים לאהוב אתכן יותר... אבל זה לא צריך להיות ככה. אנשים צריכים להכיר אתכן, לא איזה גרסה אחרת שלכן, מעוותת, לא אמיתית.... מקווה שלפחות אני הצלחתי להכניס לכן משהו לראש .. תבינו אתן יפות .. את שקוראת את זה ומזדהה ? תביני.. יש יפות ממך , יש פחות יפות ממך .. אבל יפה כמוך ?? אין בעולם .
כל אחד יכול לגרום לך לחייך,הרבה אנשים יכולים לגרום לך לבכות אבל צריך מישהו ממש מיוחד שיגרום לך לחייך עם דמעות בעיניים
«12345...2324»
שלחו לנו סטטוסים בקליק אחד!
לשלוח סטטוס ♥ סטטוסים שמחכים לבדיקה: 1841